korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- miasto: Warszawa
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie mazowieckim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w województwie mazowieckim


Przejdź do:
  Znaleziono 2214 lektorów.
język angielski Warszawa
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1001 FRanna angielski, francuski
Bycie nauczycielem to moje marzenie z dzieciństwa do spełnienia którego konsekwentnie dążyłam, nauka i nauczanie języka francuskiego to moja prawdziwa pasja, staram się robić to co kocham i przez to jestem szczęśliwa. Rozpoczynam właśnie kolejne studia językowe: angielski + hiszpański.
1002 MilenaHelena angielski
Całe moje życie zawodowe związane jest z nauczaniem języka angielskiego dzieci i dorosłych. Pracowałam w szkołach językowych, placówkach oświaty, prywatnych firmach oraz ciągle udzielam korepetycji. Poza nauczaniem zajmuję się tłumaczeniami i podróżowaniem po Wielkiej Brytanii co jest moją pasją. W te wakacje byłam w Birmingham gdzie udało mi się dostać pracę jako tłumacz dla NHS. W pracy najbardziej motywuje mnie satysfakcja uczniów, możliwość poznawania nowych ludzi i podejmowania wyzwań - jednym z nich są moje wyjazdy, podczas których ciągle uczę się czegoś nowego oraz poznaje inną kulturę.
1003 kasiawula angielski
Cechy charakteru: dobre umiejętności interpersonalne, kreatywność i poczucie humoru, odpowiedzialność, lojalność, samodzielność, elastyczność, Zainteresowania: Fotografia: makro, czarno-biała, krajobrazy, portrety, zbliżenia, edycja komputerowa Sztuka: malarstwo amerykańskie (Edward Hopper, Jackson Pollock), fotografia, instalacje Podróże: wspinaczka górska, wymiana kulturowa Kulturoznawstwo: kultura amerykańska, europejska (w szczególności słowacka i czeska) Kino europejskie, książki, muzyka, sport
1004 kjasmine angielski
Cechy: otwartość elastyczność uczciwość wysokie wymagania względem siebie i innych (oczywiście także uczniów) punktualność dokładność wesołe usposobienie bezkonfliktowość Osiągnięcia: praca w projekcie z Unii Europejskiej w placówce oświatowej prowadzenie kursów metodą Callana nauczanie dzieci w wieku przedszkolnym 2-letnia praca w jednym miejscu-zadowolenie pracodawcy,pochwały klientów za prowadzone zajęcia
1005 ester123 angielski
Cenię sobie dobrą komunikację z uczniami. Lubię przekazywać wiedzę o krajach anglojęzycznych, szczególnie tych, w których byłam, które poznałam i polubiłam, nie tylko w zakresie języka, ale również kultury. Chętnie urozmaicam zajęcia, odpowiadam na pytania, ale równocześnie pilnuję odrabiania pracy domowej :) Wszystko po to, żeby uczeń mógł jak najlepiej skorzystać z zajęć.
1006 DOROTASOS angielski
CERTYFIKAT 1.METODY PRACY Z 6 LATKAMI PODCZAS LEKCJI J.ANG W DUZYCH KLASACH 2.ZASADY TESTOWANIA DZIECI MLODSZYCH TEORIA I PRAKTYKA 3.PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU JEZYKOWEGO W STARSZYCH KLASACH SZKOLY PODSTAWOWEJ CERTYFIKATY 1.MAKING THE RIGHT NOISE.DISCIPLINE IN A PRIMARY CLASSROOM.SZKOLA PODSTAWOWA 2.GETTING THE RIGHT WRITING RIGHT.GIMNAZJUM 3.TESTING TIMES:; COPING WITH EXAM STRESS SZKOLY PONADGIMNAZJALNE 4.WIDEN YOUR CAREER PATHS WITH ENGLISH FOR PRROFESSIONALS J.ANGIELSKI ZAWODOWY ICT w Nauczaniu Języków Obcych
1007 english.teacher2011 angielski
Charakteryzuje mnie profesjonalne podejście do każdego kontraktu -kreatywność -otwartość na ludzi i nowe wyzwania -cierpliwość -indywidualne podejście do potrzeb językowych każdego klienta/grupy
1008 MartynaS angielski
Chcesz nauczyć się angielskiego? Potrzebujesz szybkiej powtórki? Zależy Ci, na poszerzeniu już zdobytej wiedzy i umiejętności? Jestem studentką 5 roku Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim i lektorką w szkole językowej, mam też certyfikaty FCE i CAE. Jeżeli zależy Ci na skutecznym opanowaniu języka, powtórce materiału, przygotowaniu do egzaminu (matura, Business English, FCE i wiele innych) - zadzwoń. Gwarantuję, że z moim doświadczeniem i zapałem do nauki, na pewno uda mi się pomóc w Twojej nauce.
1009 Patrycja_english angielski
Chciałabym podjąć pracę nauczyciela języka angielskiego. Podjęcie tej pracy dałoby mi niezwykłe poczucie spełnienia. Nauczanie innych, a w szczególności najmłodszych jest moją pasją i dlatego też posiadam kwalifikacje oraz predyspozycje w tym kierunku. Jednym z moich celów jest otwieranie umysłów dzieci, uruchamianie ich samodzielnego myślenia, a także umiejętności pokonywania problemów i trudności, co byłoby przygotowaniem ich do wejścia w dorosłe, pełne wymagań życie. Kolejnym zadaniem, które sobie wyznaczam jest budowanie u uczniów poczucia własnej wartości i pewności siebie, tak, aby wierzyły w swoje możliwości, umiejętności językowe, nie bały się brać udziału w komunikacji w tym języku, pozbyły się strachu i wszelkich barier. Jestem osobą wrażliwą, empatyczną, dostrzegającą potrzeby innych, myślę, że to bardzo przydatne cechy w pracy z dziećmi. Potrafię stworzyć ciepłą atmosferę sprzyjającą procesowi uczenia się i nauczania. Elastyczność to kolejna cecha, która pomaga mi w pracy. Dzięki solidnemu przygotowaniu podczas zajęć na Uniwersytecie Warszawskim poszerzałam swoją wiedzę w zakresie najskuteczniejszych metod i technik nauczania języka, Myślę, że mam ogromny zasób różnych rozwiązań pedagogicznych, pomysłów, które sprawią mam nadzieję, że dzieci będą chętnie, bez problemów przyswajać nowy materiał językowy. Uwielbiam się rozwijać i szukać nowych inspiracji. Chciałabym, aby dzieci w polskich szkołach stawiały kroki pewnie będąc świadome swoich mocnych stron, pielęgnując i rozwijając swoje zdolności. Moim jednym z wielu zadań jest odkrycie w każdym indywiduum potencjału i podjęcie wszelkich starań, aby wydobyć z dzieci to, co najlepsze, wspierać je w ich działaniach. W obecnych czasach znajomość języka angielskiego jest niezbędna. Chciałabym, aby dzieci miały tego świadomość, a jednocześnie, aby nauka języka nie stała się jedynie dla nich przykrym obowiązkiem. Pragnę obudzić w nich chęci, zaangażowanie, tak, aby nauka stała się dla nich przyjemnym, owocnym doświadczeniem.
1010 MonikaK angielski
Chciałabym pracować na stanowisku nauczyciela bądź też lektora języka angielskiego, gdyż chciałabym w pełni korzystać z wiedzy i umiejętności, które zdobyłam podczas studiów oraz podczas trzyletniego nauczania w szkołach państwowych. We wrześniu planuję obronić pracę dyplomową z dziedziny psycholingwistyki. Po zdobyciu tytułu licencjata rozpoczęłam pracę w gimnazjum, międzyczasie pracowałam również z dziećmi w szkole podstawowej, z którymi mam bardzo dobry kontakt. Cenię pracę w zgranym zespole, potrafię dostosować się do warunków panujących w danym środowisku i dobrze radzę sobie w sytuacjach stresujących. Lubię podejmować nowe wyzwania, często sama inicjowałam nowe przedsięwzięcia typu autoedukacja, dodatkowe lekcje z zakresu jak się uczyć skutecznie. Obecnie poszukuję pracy, która umożliwiłaby mi dalszy samorozwój oraz pozwoliłaby nauczać zgodnie z psycholingwistyczymi paradygmatami przy użyciu kreatywnych metod nauczania oraz niektórych założeń Programowania Neurolingwistycznego, znajdującego się w dziedzinie moich zainteresowań.