korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- miasto: Warszawa
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie mazowieckim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w województwie mazowieckim


Przejdź do:
  Znaleziono 2208 lektorów.
język angielski Warszawa
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1001 Dannabelle angielski
CELTA certified, University graduate with the objective of becoming an English teacher in Europe. Seeking to gain experience teaching a variety of students from young learners to adults at all English language levels. I am an outgoing individual with strong social skills, a good sense of humor and a strong work ethic.
1002 ester123 angielski
Cenię sobie dobrą komunikację z uczniami. Lubię przekazywać wiedzę o krajach anglojęzycznych, szczególnie tych, w których byłam, które poznałam i polubiłam, nie tylko w zakresie języka, ale również kultury. Chętnie urozmaicam zajęcia, odpowiadam na pytania, ale równocześnie pilnuję odrabiania pracy domowej :) Wszystko po to, żeby uczeń mógł jak najlepiej skorzystać z zajęć.
1003 DOROTASOS angielski
CERTYFIKAT 1.METODY PRACY Z 6 LATKAMI PODCZAS LEKCJI J.ANG W DUZYCH KLASACH 2.ZASADY TESTOWANIA DZIECI MLODSZYCH TEORIA I PRAKTYKA 3.PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU JEZYKOWEGO W STARSZYCH KLASACH SZKOLY PODSTAWOWEJ CERTYFIKATY 1.MAKING THE RIGHT NOISE.DISCIPLINE IN A PRIMARY CLASSROOM.SZKOLA PODSTAWOWA 2.GETTING THE RIGHT WRITING RIGHT.GIMNAZJUM 3.TESTING TIMES:; COPING WITH EXAM STRESS SZKOLY PONADGIMNAZJALNE 4.WIDEN YOUR CAREER PATHS WITH ENGLISH FOR PRROFESSIONALS J.ANGIELSKI ZAWODOWY ICT w Nauczaniu Języków Obcych
1004 english.teacher2011 angielski
Charakteryzuje mnie profesjonalne podejście do każdego kontraktu -kreatywność -otwartość na ludzi i nowe wyzwania -cierpliwość -indywidualne podejście do potrzeb językowych każdego klienta/grupy
1005 MartynaS angielski
Chcesz nauczyć się angielskiego? Potrzebujesz szybkiej powtórki? Zależy Ci, na poszerzeniu już zdobytej wiedzy i umiejętności? Jestem studentką 5 roku Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim i lektorką w szkole językowej, mam też certyfikaty FCE i CAE. Jeżeli zależy Ci na skutecznym opanowaniu języka, powtórce materiału, przygotowaniu do egzaminu (matura, Business English, FCE i wiele innych) - zadzwoń. Gwarantuję, że z moim doświadczeniem i zapałem do nauki, na pewno uda mi się pomóc w Twojej nauce.
1006 Patrycja_english angielski
Chciałabym podjąć pracę nauczyciela języka angielskiego. Podjęcie tej pracy dałoby mi niezwykłe poczucie spełnienia. Nauczanie innych, a w szczególności najmłodszych jest moją pasją i dlatego też posiadam kwalifikacje oraz predyspozycje w tym kierunku. Jednym z moich celów jest otwieranie umysłów dzieci, uruchamianie ich samodzielnego myślenia, a także umiejętności pokonywania problemów i trudności, co byłoby przygotowaniem ich do wejścia w dorosłe, pełne wymagań życie. Kolejnym zadaniem, które sobie wyznaczam jest budowanie u uczniów poczucia własnej wartości i pewności siebie, tak, aby wierzyły w swoje możliwości, umiejętności językowe, nie bały się brać udziału w komunikacji w tym języku, pozbyły się strachu i wszelkich barier. Jestem osobą wrażliwą, empatyczną, dostrzegającą potrzeby innych, myślę, że to bardzo przydatne cechy w pracy z dziećmi. Potrafię stworzyć ciepłą atmosferę sprzyjającą procesowi uczenia się i nauczania. Elastyczność to kolejna cecha, która pomaga mi w pracy. Dzięki solidnemu przygotowaniu podczas zajęć na Uniwersytecie Warszawskim poszerzałam swoją wiedzę w zakresie najskuteczniejszych metod i technik nauczania języka, Myślę, że mam ogromny zasób różnych rozwiązań pedagogicznych, pomysłów, które sprawią mam nadzieję, że dzieci będą chętnie, bez problemów przyswajać nowy materiał językowy. Uwielbiam się rozwijać i szukać nowych inspiracji. Chciałabym, aby dzieci w polskich szkołach stawiały kroki pewnie będąc świadome swoich mocnych stron, pielęgnując i rozwijając swoje zdolności. Moim jednym z wielu zadań jest odkrycie w każdym indywiduum potencjału i podjęcie wszelkich starań, aby wydobyć z dzieci to, co najlepsze, wspierać je w ich działaniach. W obecnych czasach znajomość języka angielskiego jest niezbędna. Chciałabym, aby dzieci miały tego świadomość, a jednocześnie, aby nauka języka nie stała się jedynie dla nich przykrym obowiązkiem. Pragnę obudzić w nich chęci, zaangażowanie, tak, aby nauka stała się dla nich przyjemnym, owocnym doświadczeniem.
1007 MonikaK angielski
Chciałabym pracować na stanowisku nauczyciela bądź też lektora języka angielskiego, gdyż chciałabym w pełni korzystać z wiedzy i umiejętności, które zdobyłam podczas studiów oraz podczas trzyletniego nauczania w szkołach państwowych. We wrześniu planuję obronić pracę dyplomową z dziedziny psycholingwistyki. Po zdobyciu tytułu licencjata rozpoczęłam pracę w gimnazjum, międzyczasie pracowałam również z dziećmi w szkole podstawowej, z którymi mam bardzo dobry kontakt. Cenię pracę w zgranym zespole, potrafię dostosować się do warunków panujących w danym środowisku i dobrze radzę sobie w sytuacjach stresujących. Lubię podejmować nowe wyzwania, często sama inicjowałam nowe przedsięwzięcia typu autoedukacja, dodatkowe lekcje z zakresu jak się uczyć skutecznie. Obecnie poszukuję pracy, która umożliwiłaby mi dalszy samorozwój oraz pozwoliłaby nauczać zgodnie z psycholingwistyczymi paradygmatami przy użyciu kreatywnych metod nauczania oraz niektórych założeń Programowania Neurolingwistycznego, znajdującego się w dziedzinie moich zainteresowań.
1008 Justineb90 angielski
Ciągle podnoszę swoje kwalifikacje regularnie biorąc udział w szkoleniach dla nauczycieli. Ważną pozycję w moim przygotowaniu zawodowym stanowią liczne kursy i wyjazdy zagraniczne, które pozwoliły mi poznać \\\\\\\'\\\\\\\'żywy\\\\\\\'\\\\\\\' język i kulturę. Podejmuję się ciągle nowych wyzwań stale wzbogacam swój warsztat pracy. Moje zajęcia charakteryzuje troska o indywidualny dobór poziomu, tempa, tematyki i sposób ich prowadzenia ściśle według możliwości, potrzeb i zainteresowań słuchacza. Podczas lekcji stwarzam miłą, profesjonalną i bezstresową atmosferę, sprzyjającą przełamywaniu bariery językowej. W nauczaniu chętnie stosuję nie tylko tradycyjne podręczniki, ale także nagrania audio, filmy, multimedia oraz gry językowe. Praca z autentycznymi materiałami wprowadza urozmaicenie i elementy kultury. Zapraszam do współpracy zarówno firmy, instytucje i szkoły językowe jak również osoby indywidualne.
1009 joafil angielski
Cieszę się, że mam zawód, który mnie sprawia radość, a innym daje praktyczne korzyści :)
1010 kofi70 angielski, polski dla cudzoziemców
czekam nie ciepliwie na wasze odpowiedzi.