korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- miasto: Warszawa
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie mazowieckim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w województwie mazowieckim


Przejdź do:
  Znaleziono 2380 lektorów.
język angielski Warszawa
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1001 beatalektor angielski
Myślę, że jestem nauczycielem zaangażowanym w swoją pracę. Zawsze staram się dokłanie wytłumaczyć zagadnienia, dotyczące słownictwa i gramatyki. Dużą wagę przywiązuję do komunikatywności - ćwiczenie mówienia w języku angielskim jest dla mnie najważniejsze. Jednocześnie pogłębiam własną wiedzę czytam czasopisma, książki oraz oglądam telewizję w języku angielskim. Wiele osób , które uczyłam biegle posługuje się językiem angielskim. Oceniana jestem jako osoba życzliwa, cierpliwa oraz wyrozumiała dla uczniów i studentów.
1002 Teacher_MZ angielski
Nauczyciel z poczuciem humoru i dystansem do życia ;)
1003 jhiper angielski
Obecnie pracuję jako lektor we Wrocławiu gdzie prowadzę zajęcia in-company. W swojej krótkiej karierze prowadziłam kursy językowe dla policji, służb medycznych, służb celnych, kuratorium oświaty, MOPs, IKEI, ABW, TP S.A. , Nokia Simens Network, Olympus, Henkel, Kruk S.A. oraz sektora sportowego. W marcu zaczęłam podyplomowe studia menedżerskie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, gdzie uczę się zarządzać ludźmi, negocjować kontrakty, motywować pracowników oraz poznaję różne techniki zarządzania.
1004 Patrycja angielski
Studiowałam w Szkole Głównej Planowania i Statystyki - Wydział Handlu Zagranicznego oraz na Uniwerytecie Warszawskim na Wydziale Ekonomii.Posiadam certyfikat ukończenia college\' u Metodystów, pięć lat spędziłam i pracowałam w Montrealu. W latach 80-tych zostałam przewodnikiem miejskim po Warszawie ( PTTK) oraz pilotem wycieczek zagranicznych (Almatur). Przez wiele lat współpracowałam m.in z biurem AIR TOURS, RENT A CAR, oraz Dromader i Lekier jako pilot grup anglojęzycznych i polskich. Korepetycji z języka angielskiego dla dzieci, młodziezy i dorosłych udzielam od 1991 roku.(Poziom : podstawowy - FCA). Od 2007 roku pracuję w szkole językowej Academia de la Lengua ( kurs językowy in-company).
1005 bara23 angielski
W swojej pracy miałam okazję zdobyć doświadczenie z różnych miejsc oraz różnych grup wiekowych- od grudnia 2010 do czerwca 2011 pracowałam jako lektor języka angielskiego w szkole językowej „Języki Świata” w Białymstoku, a od lutego 2011 do czerwca 2012 prowadziłam zajęcia językowe w prywatnym przedszkolu „Baśniowy Świat” w Grabówce. W okresie od marca 2011 do czerwca 2011, prowadziłam kurs języka angielskiego dla urzędników Ośrodka dla Cudzoziemców w Białymstoku oraz nauczałam języka angielskiego specjalistycznego (business English) w ramach Policealnej Szkoły Administracji „Akademia Sukcesu” w Białymstoku na kierunku technik rachunkowości. Od października 2011 pracowałam jako lektor języka angielskiego na Niepaństwowej Wyższej Szkole Pedagogicznej w Białymstoku, gdzie uczyłam studentów kierunku pedagogiki a od września 2012 prowadziłam również zajęcia z języka angielskiego specjalistycznego na kierunku technik informatyk w Policealnej Szkole Informatyki i Zarządzania T-Matic Grupa Computer Plus w Białymstoku. Praca na stanowisku lektora języka angielskiego, która wymaga nieustannej cierpliwości we współpracy z uczniami, sama nauczyła mnie sumienności oraz odpowiedzialności. Różne miejsca pracy oraz zmienne grupy wiekowe (dorośli, dzieci) a także zróżnicowanie poziomowe pozwoliło mi na wykazanie się dobrą organizacją czasu pracy oraz elastycznością w dopasowywaniu działań względem różnych celów. Ponadto, zaangażowanie uczniów potrzebne do współpracy, przyczyniło się do ciągłej stymulacji bycia kreatywnym w wykonywaniu swoich zadań.
1006 LEKTORLKR angielski
Witam, Jestem absolwentem amerykańskiego liceum, anglistyki UW oraz od stycznia 2014 osobą rekrutującą (przedstawiciel na Polskę)w programie przy współpracy z amabasadą USA. Od kilku lat pracuję jako lektor angielskiego oraz polskiego jako języka obcego. Posiadam prawojazdy kategorii B. Mieszkam na Mokotowie/Sielce. Jestem dostępny w godzinach dopołudniowych (w zależności od dnia do 13) *STAN NA STYCZEŃ 2014. W niektóre dni istnieje możliwość dodatkowych zajęć. Jestem osobą bardzo kreatywną i myślę że będę mógł podzielić się doświadczeniami, pomysłami. Wykonuję rownież pracę zdalną także posiadam w domu \"sprzęty biurowe\". Posiadam certfikat B2 uczelni UW z języka niederlandzkiego oraz komunikatywnie władam językiem niemieckim. Bardzo chętnie spotkam się i prześlę swoje CV. Dziękuje, pozdrawiam Mateusz S.
1007 apodde angielski
Wyobraź sobie lektora, który sprawia, że nauka staje się efektywna, a Ty zmotywowany. Zajęcia są prowadzone w przyjaznej atmosferze, jest wesoło, a jednocześnie czujesz, że z każdą minutą Twoja wiedza językowa wzbogaca się, a komunikacja w języku angielskim staje się coraz łatwiejsza. Jako młoda, ale doświadczona lektorka doskonale rozumiem potrzeby moich słuchaczy. Staram się, aby tematy poruszane na zajęciach były ciekawe, a jednocześnie użyteczne. Ponadto, podczas lekcji egzekwuję wiedzę, regularnie przygotowuję testy, które motywują do nauki. Każda lekcja jest szczegółowo zaplanowana, słuchacz dostaje wiele dodatkowych materiałów z najlepszych książek, prasy, etc. Już jako studentka filologii angielskiej uczyłam dzieci i młodzież, obecnie wykładam Business English na SGH oraz prowadzę kursy firmowe. W ramach działalności gospodarczej prowadzę zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania; kursy ogólne i biznesowe, indywidualne i w grupach, klienci prywatni, firmy, instytucje, przygotowanie do certyfikatów /FCE, CAE, CPE, LCCI.../, konwersacje. Jestem osobą przyjacielską, o niezwykłych zdolnościach interpersonalnych, a jednocześnie sumienną i kreatywną. Uczenie języka angielskiego jest moją pasją, a sukcesy moich słuchaczy sprawiają, że z entuzjazmem podchodzę do nowych wyzwań.
1008 anna.now angielski
!!! ANGIELSKI !!! z DOJAZDEM DO KLIENTA!!! Warszawa (Tarchomin, Białołęka, Nowodwory, Targówek, Bielany, Bemowo, Mokotów) Babice Stare, Ząbki, Stanisławów Pierwszy - pomoc w lekcjach i przygotowanie do każdych zajęć z zakresu szkoły podstawowej i gimnazjum - korepetycje - pomoc w zaległościach szkolnych - nauka od podstaw - nauka języka przed wyjazdem za granicę - dzieci, młodzież oraz dorośli chcący poznać język - materiały indywidualnie dostosowane do potrzeb Klienta Jestem absolwentką szkół językowych w Wielkiej Brytanii (Londyn, The Hampstead School of English, Golders Green College), posiadam certyfikat międzynarodowy potwierdzający znajomość języka angielskiego (FCE, CAE), ponad 5 - letnie doświadczenie w pracy w korporacjach w Wielkiej Brytanii. Obecnie Lektor w szkole językowej w Warszawie i słuchacz studiów podyplomowych w języku angielskim. Cena: 45zł/60min. Serdecznie zapraszam!
1009 englishspeaker angielski
• uzyskanie stopnia awansu zawodowego: nauczyciel kontraktowy • prowadzenie zajęć lekcyjnych w klasach 0 – VI • prowadzenie zajęć wyrównawczych i kół tematycznych z j. angielskiego • nauczanie indywidualne uczniów z orzeczeniami poradni psychologiczno – pedagogicznej • nauczanie uczniów z orzeczeniami o kształceniu specjalnym • prowadzenie zajęć lekcyjnych w gimnazjum • nauczanie indywidualne uczniów z niepełnosprawnością ruchową • prowadzenie zajęć wyrównawczych zgodnie z KIPU i PDW
1010 nativespeaker111 angielski
• Works one-to-one with adults of all ages at various levels from elementry to proficient. • Works with young children using TPR (total physical response), natural method, learning through songs, learning through stories and learning through drama. • Creates a relaxed atmosphere which is conductive for a language learning environment. • Prepaires students for Cambridge examinations up to C2 level, gimnazjum exams and matura. • Accustomed to using varied structured course books and meterials but also able to adapt and create additional resources as required in order to meet customers aims and objectives. • Ability to produce a detailed lesson plan with the relevant detailed research into the target language. • A sound knowledge of teaching methodology in order to produce a coherent and logical class. • Has a good knowledge of the phonemics. • Is able to effectively communicate the M.F.P (meaning, form & pronunciation). • Teaching style is student centred, tries to minimise the TTT (teacher talk time) to give the students the most time to practice using the language.