korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- miasto: Warszawa
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie mazowieckim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w województwie mazowieckim


Przejdź do:
  Znaleziono 2330 lektorów.
język angielski Warszawa
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1001 pakiusa23 angielski
After spending the majority of my life in the United States, coming to Poland was a huge step for me. At first I couldn\'t find myself at first. Everything seemed different. After a while I started looking for a job. I came across a language school and started working there. After a few lessons I decided that this is what I\'d like to do for the rest of my life. I was inspired and motivated by the progress my students made. I realized that I have a way with kids and teenagers and can teach them in a fun and effective way. In the past 3 years Ive developed not only teaching skills but also a passion for teaching. I am hard working, dedicated and would love to work in a friendly, english environment where I can gain more experience.
1002 igaslaska angielski
Aktualnie pracuje jako nauczyciel w szkole Helen Doron w Legionowie. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku od 2 do 12 lat. Zajęcia prowadzę w sposób kreatywny, wykorzystując liczne gry, zabawy, ćwiczenia ruchowe. Posiadam własna bazę materiałów, pomocy naukowych, płyt CD z piosenkami. Ponadto wielokrotnie prowadziłam półkolonie dla dzieci jako nauczyciel języka oraz liczne imprezy okolicznościowe, w języku angielskim, jakie maja miejsce w szkole językowej. Pracę nauczyciela traktuję jako niezwykle twórcze zajęcie które jest dla mnie źródłem ogromnej satysfakcji i inspiracji do rozwoju zawodowego.
1003 AniaWilanow angielski
Aktualnie przebywam na urlopie wychowawczym. Moje ostatnie stanowisko pracy to: Sales & Account Development Department Manager. Chciałabym jednak w najbliższej przyszłości podjąć dodatkową pracę w niepełnym wymiarze godzin. Posiadam doświadczenie jako nauczyciel języka angielskiego - od września 2003 do czerwca 2004 prowadziłam zajęcia w szkole Your School w Warszawie (umowa zlecenie). Również od wielu lat idzielam korepetycji i konwersacji. Posiadam dodatkowo ponad 15-letnie doświadczenie w tłumaczeniach z języka angielskiego na język polski oraz z języka polskiego na język angielski, zarówno ustnych, jak też pisemnych, konsekutywnych, jak również symultanicznych. M.in. jednym z moich projektów tłumaczeniowych była współpraca w 2003 r. z dziennikarzami z agencji Press Net z Waszyngtonu przy tworzeniu insertu do miesięcznika Forbes na temat sytuacji gospodarczej w Polsce przed wejściem do UE. Tłumaczyłam wówczas wywiady z ludźmi biznesu oraz politykami. W załączeniu przesyłam referencje dotyczące tego projektu. Inne moje doświadczenia to tłumaczenia symultaniczne podczas konferencji organizowanych przez firmę Top Consulting. Były to konferencje z zakresu bankowości oraz lotnictwa. Ponadto tłumaczyłam podczas licznych innych seminariów oraz konferencji. Dodatkowo już od 1995 r. prawie we wszystkich moich pracach j. angielski był głównym językiem, w którym pracowałam każdego dnia. Np. w miesięczniku "Nafta i Gaz Biznes" moim zadaniem jako redaktora było dokonywanie tłumaczeń artykułów z "Oil & Gas Journal " oraz "Petroleum Economist" a języka angielskiego na język polski. Od 1990 r. studiowałam i pracowałam w środowisku anglojęzycznym, w tym również w 2 szkołach językowych (jako Training Consultant): TARGET Professional English Consultants Sp. z o.o. i Linguarama Polska Sp. z o.o. / BPP International. Od grudnia 2001 do grudnia 2002 mieszkałam w USA.
1004 moneyplant angielski
All the required information it's included in my CV. Should you need any more details regarding my experience and availability please feel free to contact me.
1005 PeterPongo angielski
American English Native Speaker
1006 crazystofff angielski
American English, first meeting free
1007 ATallShip angielski
An effective teacher is one who is organized, well-prepared, and motivated to teach. I believe that the best teacher is also one who truly cares about and respects their students. These traits are not only important in and of themselves, but they affect every other part of teaching. If students don’t feel secure in their teacher, their ability to learn decreases. This is true of everyone, from children to adults. As a teacher, I am organized, well-prepared, and motivated to teach, and my best qualities are that I care about and respect the people I am teaching. I like to have a plan and am good at improvising in order to meet each the student’s unique needs.
1008 joetwawa angielski
An experienced Finance Director with many years in business in both Poland and the UK. I am able to discuss almost all topics and provide excellent conversational lessons. Additionally, with my Polish, I am able to resolve most issues of misunderstanding
1009 satten angielski
An experienced physics, mathematics and english tutor with seven years in the field of both private and school teaching, enthusiastic with excellent communication skills.
1010 MalgorzataMroz angielski
Angielski jest językiem, który kocham, poznaję, którym bawię się i żyję od zawsze. Jako nauczyciel stawiam sobie za cel zaintrygowanie słuchacza j. angielskim poprzez pokazanie jego przewrotności oraz możliwości, które daje. Dążę do tego, aby uczeń postrzegał naukę angielskiego jako przyjemność, a nie przykry obowiązek. Ponadto jestem zwolennikiem nauczania j. angielskiego na zasadzie pokazywania analogii i kontrastów do j. polskiego, zarówno w wymowie (na którą kładę duży nacisk), jak i w sposobie jego funkcjonowania. Zależy mi na tym, aby wyrobić u ucznia coś na kształt intuicji językowej, po to, by mówił swobodnie, zamiast zastanawiać się nad tym jakiego czasu użyć w danym zdaniu.