korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- miasto: Warszawa
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie mazowieckim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w województwie mazowieckim


Przejdź do:
  Znaleziono 1819 lektorów.
język angielski Warszawa
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1001 Melonne angielski
Jestem absolwentką Uniwersyteckiego Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego na Uniwersytecie Warszawskim oraz uzupełniających studiów magisterskich na wydziale Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, specjalizacja: literatura angielska. Uczę angielskiego od ponad 8 lat, jako lektor pracuję od 2008 roku - prowadziłam kurs dla dorosłych na poziomie Elementary oraz zajęcia indywidualne/konwersacje. Mam również rok doświadczenia oraz odbyty staż na stanowisku nauczyciela angielskiego w szkole podstawowej w Warszawie (2008-2009), gdzie pracowałam z dziećmi w nauczaniu zintegrowanym oraz w klasach "0" i uzyskałam tytuł zawodowy nauczyciela kontraktowego. Od listopada 2009 r. współpracuję z oddziałem korporacyjnym szkoły Empik School oraz firmą Learning Systems Poland i prowadzę regularne kursy In-company (dotychczas prowadziłam zajęcia w firmie Netia, w Urzędzie Dozoru Technicznego w Warszawie, w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej, w Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego). Posiadam umiejętności pracy w grupie oraz kreatywność i fantazję, potrzebne w zawodzie nauczyciela. Potrafię cierpliwie tłumaczyć i motywować uczniów do pracy. W swojej pracy jestem dokładna i profesjonalna, a wybór metod nauczania i ćwiczeń staram się opierać na indywidualnych potrzebach i predyspozycjach ucznia, w ten sposób przyczyniając się do wzrostu jego motywacji i postępu w nauce. Ponadto, żywo interesuję się językiem angielskim, a przede wszystkim kulturą krajów anglojęzycznych i, jeśli tylko sytuacja na to pozwala, potrafię z pasją opowiadać o zwyczajach, kulturze, literaturze i filmie tychże krajów.
1002 VieTeachingLanguages angielski
Jestem absolwentką Wydziału Amerykanistyki Uniwersytetu Manchester z solidnym stażem pracy w szkołach językowych w Polsce i Wielkiej Brytanii. Ponieważ moją pasją jest praca z ludzmi, jestem także certyfikowanym Life Coachem, który prowadzi sesje coachingowe i pomaga innym wydobyć ich potencjał. Coaching wykorzystuję także w nauczaniu - dzięki niemu jestem wyposażona w techniki maksymalizowania własnego potencjału i pomocy w rozwiązywaniu najczęstszych problemów behawioralnych, intelektualnych i psychologicznych związanych z nauką. Jestem osobą bardzo świadomą i otwartą na innych ludzi, o czym świadczy mój wieloletni pobyt za granicą i doświadczenie w szkoleniu przedstawicieli wielu narodowości. Dośwadczeie to bardzo wzbogaciło mnie jako człowieka, ale też uświadomiło mi jak ogromną wagę mają różnice kulturowe w kształtowaniu i poznawaniu języka.
1003 Amapola angielski, hiszpański, polski dla cudzoziemców
Jestem absolwentką wydziału Języków Specjalistycznych na UW i od 6 lat udzielam lekcji angielskiego i od 3 lat jezyka hiszpańskiego na wszystkich poziomach, (lekcje prywatne i grupowe, lekcje in-company) Lekcje nastawione są na indywidualne potrzeby ucznia: płynność mowy, rozumienie ze słuchu, fonetyka, gramatyka, business, etc. Od 2009 do VIII 2012 nauczałam obcokrajowców języka polskiego w Chile, lekcje odbywały się z pomocniczym językiem hiszpańskim i angielskim. Po powrocie do kraju jestem zainteresowana kontynuowaniem pracy z obcokrajowcami. Po 3-letnim pobycie w Chile i 1,5 rocznym w Gwatemali gdzie studiowałam, pracowałam i uzupełniałam wiedzę z języka hiszpańskiego, wróciłam do Warszawy aby unauczać języka hiszpańskiego na wszystkich poziomach.
1004 magdalena.zajac89 angielski
Jestem aktywnie pracującym lektorem j.angielskiego. Od 3 lat prowadzę zajęcia w Szkole Językowej i prowadzę zajęcia w Szkołach Podstawowych. Swoją przygodę z nauczaniem rozpoczęłam jako studentka Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Wtedy też udzielałam korepetycji młodzieży i dorosłym. Obecnie jestem studentką studiów magisterskich na Uniwersytecie Warszawskim na wydziale Lingwistyka Stosowana gdzie ukierunkowuję swoją edukację na nauczanie. To właśnie z tą dziedziną wiążę swoją obecną i przyszłą karierę zawodową. Jako nauczyciel wymagam od siebie jak i od moich uczniów wytrwałości w dążeniu do postawionych sobie celów, ciężkiej i systematycznej pracy oraz wiary we własne siły. Nie ma barier nie do pokonania, a ja na każdych zajęciach staram się właśnie to udowadniać! Jestem osobą charyzmatyczną, pełną energii, zawsze z uśmiechem na twarzy witającą swoich podopiecznych. Kocham swoją pracę i miłością do języka zarażam swoich uczniów. Obecnie nastawiam się na rozwijanie swoich lingwistycznych i językowych umiejętności w pracy z dorosłymi. Bardzo chciałabym zdobyć doświadczenie w prowadzeniu kursów in-company gdzie mogłabym wykorzystać swoją wiedzę i zdolności interpersonalne.
1005 Aleksandra. angielski
Jestem Aleksandra. Uczylam sie w szkole brytyjskiej w Egipcie od przedszkola do matury. W 2013r. skonczylam anglistyke na UW. Od 2 lat udzielam korepetycji. W lutym tego roku nawiazalam wspolprace ze szkola jezykowa w Warszawie. Bylam 4 dni w Londynie. Jestem punktualna i cierpliwa. Interesuje sie literatura brytyjska. Lubie chodzic do kina. Mowie po angielsku jak Native Speaker. Interesuje mnie praca na terenie Warszawy: na Ochocie, na Mokotwie, na Zoliborzu, w Sprodmiesciu, w Wilanowie. Dojade tez na Prage, ale tam gdzie dojezdza tramwaj, w granicach przedwojenej Warszawy. Ulica Skarbka z Gor to dla mnie za daleko. Nie prowadze zajec na Bialolece ani na Targowku.
1006 Anja566 angielski
Jestem ambitną, kreatywną i pełną zapału osobą. Chętnie i szybko uczę się nowych rzeczy. Jednocześnie z łatwością nawiązuję kontakty interpersonalne. Dobra organizacja i cierpliwość pomagają mi w pracy z uczniem. Niewielka liczba przedmiotów na uczelni umożliwia mi godzenie pracy z nauką. Uczyłam angielskiego zarówno na korepetycjach jak i w szkole językowej. Zależy mi na dalszym rozwijaniu się w tej dziedzinie
1007 Sylvia1 angielski
Jestem Amerykanka pochodzenia polskiego. Znam tez bardzo dobrze jezyk polski. Mam szerokie wyksztalcenie politologiczno-kulturowe i ucze angielskiego w roznych zakresach tematycznych. Ukonczylam uniwersytet Johns Hopkins w Waszyngtonie z tytulem magistra politologii; pracowalam jako analityk danych politycznych, ekonomicznych, i spolecznych dla Bialego Domu i jako nauczyciel angielskiego dla biznesmenow, dyplomatow, prawnikow i lekarzy w Berlitz Language Center w Waszyngtonie. Udzielam lekcji na kazdym poziomie, konwersacji, i przygotowanie do egzaminow. W nauce stawiam duzy nacisk na poprawna gramatyke, wymowe, i plynnosc mowienia. Lubie uczyc na wesolo, ale stanowczo i konsekwetnie. Moi studenci osiagaja duze postepy, nawet ci ktorzy maja problemy z nauczeniem sie jezyka obcego. Pomoge rowniez w pisaniu prac semestralnych, licencjackich i magisterskich w jezyku angielskim. Jako osoba jestem inteligetna, bardzo komunikatywna, o milej aparycji i uprzejmym podejsciu do ludzi.
1008 anya123 angielski
Jestem anglista z wieloletnim doświadczeniem zarówno pracy w grupach jak i zajęć indywidualnych. Od 9 lat mieszkam w Irlandii gdzie pracuje jako tłumacz, ale również udzielam prywatnych lekcji angielskiego Polakom, którzy chcą pogłębić swoje umiejętnoiści językowe. Poszukuję ucznów na wszystkich poziomach. Uczę za pomoca Skype więc potrzebny jest dostęp do internetu. Każde zajęcia przygotowane są indywidualnie aby dostosować je do potrzeb ucznia. Płatność z zajęcia PayPal.
1009 aaaMonika angielski
Jestem anglistką o dwóch specjalizacjach - nauczycielskiej i tłumaczeniowej, posiadam 7-letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego, oferuję: - nauczanie metodą tradycyjną lub Callana, - nauczanie ogólnego angielskiego i Business English, - konwersacje oraz zajęcia nastawione na pogłębianie znajomości gramatyki i słownictwa, - uczę dzieci, młodzież i dorosłych na różnych poziomach zaawansowania, - przygotowuję do egzaminu gimnazjalnego i maturalnego, - zapewniam dobranie odpowiednich materiałów i nauczanie dostosowane do indywidualnych potrzeb, - możliwy dojazd, - oferuję również tłumaczenia ogólne i specjalistyczne. Zapraszam do współpracy!
1010 izzych angielski, niemiecki
Jestem bardzo ambitną osobą łączącą doświadczenie zawodowe z kreatywnością. Obecnie uczę kursantów w każdym wieku i na różnych poziomach. Bazuję na metodzie bezpośredniej i konwersacyjnej. Chętnie podejmuję wyzwania, takie jak nauczanie z użyciem mediów, muzyki, literatury. Za granicą nauczyłam się efektywnie planować moje zajęcia tak aby każdy uczeń, nawet w licznej klasie, mógł się rozwijać adekwatnie do swojego indywidualnego poziomu i potencjału (differentiation in the classroom). Prowadzę zajęcia zarówno na terenie szkół językowych jak i firm (in-company teaching) oraz w domach prywatnych. Językiem angielskim posługuję się oczywiście na poziomie native speaker, czego potwierdzeniem jest uznawany na całym świecie CPE (Certificate of Proficiency in English). Jescze w tym roku zamierzam podjąć odpowiednie kroki, aby uzupełnić mwoje przygotowanie o certyfikat CELTA.