korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- miasto: Warszawa
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie mazowieckim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w województwie mazowieckim


Przejdź do:
  Znaleziono 2122 lektorów.
język angielski Warszawa
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1001 Deipnosophist angielski
Doświadczony nauczyciel języka angielskiego (przygotowanie kilku roczników do egzaminu maturalnego) udzieli korepetycji. Każdy poziom zaawansowania (od szkoły podstawowej), również języki specjalistyczne (w tym business English). Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego, maturalnego, egzaminów na studiach czy certyfikatów.
1002 karolmighty angielski
Doświadczony nauczyciel po Anglistyce oraz Germanistyce na Uniwersytecie Warszawskim udzieli korepetycji z języka angielskiego oraz niemieckiego, wszystkie poziomy nauczania, indywidualny stosunek do każdego ucznia, pomoc w pisaniu prac domowych, wypracowań, szybko i skutecznie. Telefon kontaktowy : 535-012-964
1003 -4Kids- angielski
Duże doświadczenie w pracy z DZIEĆMI. Dodatkowe kwalifikacje pedagogiczne i terapeutyczne (dysleksja, ADHD i inne) - zakończone studia magisterskie. Kwalifikacje i doświadczenie w pracy metodą Marii Montessori. Doświadczenie w nauczaniu SENIORÓW.
1004 ASIEKKW angielski, rosyjski
DWUJEZYCZNOSC OD DZIECINSTWA, DOSKONALE OPINIE KURSANTOW, DOSKONALE POSTEPY KURSANTOW UDOKUMENTOWANE WYNIKAMI EGZAMINOW, CIEKAWY I EFEKTYWNY AUTORSKI PROGRAM NAUCZANIA
1005 barbarossa angielski, rosyjski
Dyskretne podniesienie poziomu językowego dla członków zarządu, średniego i wyższego szczebla zarządzania Korekcje prezentacji, dokumentów programowych firmy język specjalistyczny - polityczny, gospodarczy,finansowy,prawniczy
1006 annaszapert angielski
Dysponuję sporym doświadczeniem jeżeli chodzi o nauczanie języka angielskiego zarówno w grupach jak i indywidualnie, w firmach oraz szkołach językowych, na wszystkich poziomach zaawansowania, zarówno jeżeli chodzi o język ogólny jak i jego bardziej specjalistyczne odmiany, takie jak business English czy legal English (szczegóły w dołączonym CV). Wykonuję też zawód tłumacza ustnego oraz trenerki i coacha. Jestem absolwentką Katedry Języków Specjalistycznych Wydziału Lingwistyki Stosowanej UW (gdzie obecnie wykładam) i Ośrodka Studiów Amerykańskich UW. Ukończyłam także Szkołę Trenerów Dojrzewalni Róż, Studium Coachingu MLC oraz liczne kursy trenerskie i coachingowe. Praca edukacyjna stanowi dla mnie od lat zrodło satysfakcji i fascynacji.
1007 jeffreak angielski
dyspozycyjna, pogodna, z poczuciem humoru, pozytywnie nastawiona do życia, zawsze zrelaksowana lecz wkładam całe serce w pracę i czerpię z niej satysfakcje. W pracy nabieram energii i poczucia spełnienia.
1008 MartaMcFarland angielski, hiszpański
Dzien dobry, Pochodzę z Kalifornii. Znam trzy jezyki i moja pasja to jest uczenie innych zeby daly rade uczyc sie obcego jezyka. Wiedza jest dla mnie najwazniejsza. Uwielbiam czytac, cwiczyc, plywac, i tanczyc merengue. Zwracam uwage na moich studentow zeby mieli pelno checi do nauczania sie jezyka (angielskiego lub hiszpanskiego)... Ucze praktycznie i teorytycznie. Bardzo prosze o kontakt.
1009 Krzysztof_B. angielski
Dzień dobry, jestem lektorem o bogatym doświadczeniu oraz szerokim wachlarzu zakresu szkoleń. Moje doświadczenie obejmuje takie pola jak finanse, ekonomia, media, marketing, zbrojenia. Prowadzę również korepetycje przygotowujące do egzaminów czy po prostu pomagam zwiększyć zakres wiedzy z języka angielskiego. Zapraszam wszystkich Państwa, jeżeli chcą mieć Państwo zajęcia z profesjonalnym lektorem języka angielskiego.
1010 GosiaP0608 angielski
Dzień dobry, Język angielski to moja pasja, dlatego z pełnym zaangażowaniem chciałabym udzielać lekcji. Gwarantuję różnorodność zadań, zaangażowanie,punktualność i miłą, przyjazną atmosferę:) Zapraszam!