korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- miasto: Warszawa
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie mazowieckim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w województwie mazowieckim


Przejdź do:
  Znaleziono 2164 lektorów.
język angielski Warszawa
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1001 izakazm angielski
Dodam, że jestem osobą kontaktową, rozmowną- poza doświadczeniem w pracy lektora posiadam duże doświadczenie w obsłudze klienta, korepetycjach, konwersacjach w języku angielskim.
1002 LingTutor angielski
Dodatkowe doświadczenia zawodowe: • Twórca i współtwórca zasobów edukacyjnych oraz programów szkoleniowych dla nauczycieli • Koordynator projektów związanych z edukacją • Trener prowadzący zajęcia dla nauczycieli oraz prezentacje edukacyjne • Tłumacz symultaniczny/konsekutywny/pisemny Z poczuciem humoru (albo tak mi się wydaje :-) )
1003 switza angielski
DODATKOWE DOŚWIADCZENIE: od roku 1996 do dziś Planowanie, organizacja, koordynacja i realizacja eventów, szkoleń, warsztatów, festiwali oraz koncertów. Obsługa konferansjerska i producencka eventów, koncertów i festiwali. Działalność artystyczna w kraju i za granicą. Udział w festiwalach, koncertach, programach telewizyjnych (m.in. TVP1, TVP2) i radiowych (m.in. PR Trójka, PR1, PR Euro). DODATKOWE UMIEJĘTNOŚCI: Umiejętności, predyspozycje, a także doświadczenie w zakresie planowania, organizacji oraz koordynacji wydarzeń i projektów szkoleniowych oraz kulturalnych. (Organizacja szkoleń, warsztatów, festiwali, koncertów, spotkań – wykaz na życzenie.) Biegła znajomość obsługi komputera, umiejętność pracy w środowiskach DOS, Linux oraz Windows 98/ME/2000/XP/Vista (Pakiety: Office, Corel, Adobe, Macromedia, Open Office) Doświadczenie w zakresie tłumaczenia pisemnego oraz ustnego z języka angielskiego na polski oraz z polskiego na angielski. UMIEJĘTNOŚCI DODATKOWE: Znajomość problemów związanych z techniczną obsługą oraz administracją systemów informatycznych i multimedialnych oraz ich zastosowaniem w marketingu, a także w dydaktyce. INNE KWALIFIKACJE: Udział w warsztatach psychoedukacyjnych, konferencjach naukowych i szkoleniowych. Prawo jazdy kat. B. CHARAKTERYSTYKA OSOBOWA: kreatywność, dyspozycyjność, mobilność, obowiązkowość, zdecydowanie w działaniu i konstruktywne podejmowanie decyzji, łatwość nawią-zywania kontaktów oraz umiejętność pracy w zespole, szybkie adaptowanie się do nowych warunków pracy i otoczenia, umiejętność sprawowania nadzoru nad racjonalną organizacją pracy. ZAINTERESOWANIA: etnomuzykologia, etnografia, kulturoznawstwo, informatyka, żeglarstwo.
1004 youwilltalk angielski
Dopasowuję tempo pracy do możliwości kursanta. Potrafię również zmotywować do wytężonej pracy. Cierpliwie ale konsekwentnie prowadzę do celu. Moi kursanci skutecznie zdawali matury, zdobywają pewność i swobodę w używaniu języka angielskiego.
1005 excellentenglish angielski
Doskonały dynamiczny doświadczony lektor; angielski to moja życiowa pasja, którą od lat zarażam moich uczniów. Moje atuty to gruntowne wykształcenie, wieloletnie doświadczenie na wszystkich poziomach i we wszystkich grupach wiekowych, niezwykle praktyczna znajomość języka i związanej z nim kultury, magnetyczna osobowość, zaangażowanie, entuzjazm i ogromne poczucie humoru. Tysiące uczniów nie mogło się mylić :)
1006 megavon29 angielski
Doswiadczenie w pracy w srodowisku wojskowym jako metodyk i koordynator kursow w NATO School w Oberammeragau, Niemcy. Doswiadczenie w nadzorze metodycznym, monitorowaniu wykladowcow. Organizacja szkolen metodycznych.
1007 kgkasiakg angielski
Doswiadczona dwujezyczna korepetytorka zaprasza do wspolpracy. Pelen profesjonalizm I satysfakcja gwarantowana, doskonala znajomosc jezyka biznesowego. Poziom native. Pozytywne nastawienie I usmiech na twarzy.
1008 AmKarina angielski
Doświadczenie w kierowaniu zespołem, zarządzaniu projektami - na stanowisku wicedyrektora (5 lat) Wysokie kompetencje interpersonalne oraz z zakresu pracy z grupą, treningu grupowego a także pracy indywidualnej Komunikatywność, autentyczność, umiejętność organizowania warsztatu pracy, otwartość, umiejętności diagnostyczne i terapeutyczne, cierpliwość, poczucie humoru Prawo jazdy
1009 annabranicka angielski
Doświadczenie w prowadzeniu kursów ESP w różnych dziedzinach. Jestem egzaminatorem MON. Prowadzę kursy z j.angielskiego wg STANAG 6001.
1010 Ania8888 angielski
Doświadczenie zawodowe: 1. Od października 2013 pracuję w prywatnej szkole językowej T.E. Sokrates Kabaty oraz T.E. Sokrates Natolin w Warszawie. 2. Od października 2012 pracuję w przedszkolu nr 295 na ul.Afrykańskiej 9 w Warszawie jako nauczycielka języka angielskiego (grupy od 4 do 6 lat) 3.Marzec 2012- czerwiec 2012; nauczyciel wczesnego nauczania języka angielskiego (klasy 2-6); Centrum Języków Obcych B&Q, Warszawa ul. Oławska 3 4.Praktyki zawodowe: - Przedszkole Sternik, Warszawa (45 godzin) – rok akademicki 2008/09 - Szkoła Podstawowa Nr. 310 im. Mikołaja Byliny ul. Hawajska, Warszawa (45 godzin) -rok akademicki 2009/10 - Szkoła Podstawowa Nr. 48 ul. S. Sempołowskiej 4, Warszawa (90 godzin) 5.Czerwiec 2008; wychowawca na kolonii, Kolonia zuchowa Hufca W-wa centrum, Rokitno 34 Jestem osobą obowiązkową, cierpliwą i kreatywną. Staram się nieustannie rozwijać jako nauczyciel języka. W pracy stosuję metodę eklektyczną, ponieważ różne dzieci preferują różne formy aktywności.