korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- miasto: Warszawa
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie mazowieckim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w województwie mazowieckim


Przejdź do:
  Znaleziono 2101 lektorów.
język angielski Warszawa
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1001 ASIEKKW angielski, rosyjski
DWUJEZYCZNOSC OD DZIECINSTWA, DOSKONALE OPINIE KURSANTOW, DOSKONALE POSTEPY KURSANTOW UDOKUMENTOWANE WYNIKAMI EGZAMINOW, CIEKAWY I EFEKTYWNY AUTORSKI PROGRAM NAUCZANIA
1002 barbarossa angielski, rosyjski
Dyskretne podniesienie poziomu językowego dla członków zarządu, średniego i wyższego szczebla zarządzania Korekcje prezentacji, dokumentów programowych firmy język specjalistyczny - polityczny, gospodarczy,finansowy,prawniczy
1003 annaszapert angielski
Dysponuję sporym doświadczeniem jeżeli chodzi o nauczanie języka angielskiego zarówno w grupach jak i indywidualnie, w firmach oraz szkołach językowych, na wszystkich poziomach zaawansowania, zarówno jeżeli chodzi o język ogólny jak i jego bardziej specjalistyczne odmiany, takie jak business English czy legal English (szczegóły w dołączonym CV). Wykonuję też zawód tłumacza ustnego oraz trenerki i coacha. Jestem absolwentką Katedry Języków Specjalistycznych Wydziału Lingwistyki Stosowanej UW (gdzie obecnie wykładam) i Ośrodka Studiów Amerykańskich UW. Ukończyłam także Szkołę Trenerów Dojrzewalni Róż, Studium Coachingu MLC oraz liczne kursy trenerskie i coachingowe. Praca edukacyjna stanowi dla mnie od lat zrodło satysfakcji i fascynacji.
1004 jeffreak angielski
dyspozycyjna, pogodna, z poczuciem humoru, pozytywnie nastawiona do życia, zawsze zrelaksowana lecz wkładam całe serce w pracę i czerpię z niej satysfakcje. W pracy nabieram energii i poczucia spełnienia.
1005 MartaMcFarland angielski, hiszpański
Dzien dobry, Pochodzę z Kalifornii. Znam trzy jezyki i moja pasja to jest uczenie innych zeby daly rade uczyc sie obcego jezyka. Wiedza jest dla mnie najwazniejsza. Uwielbiam czytac, cwiczyc, plywac, i tanczyc merengue. Zwracam uwage na moich studentow zeby mieli pelno checi do nauczania sie jezyka (angielskiego lub hiszpanskiego)... Ucze praktycznie i teorytycznie. Bardzo prosze o kontakt.
1006 Krzysztof_B. angielski
Dzień dobry, jestem lektorem o bogatym doświadczeniu oraz szerokim wachlarzu zakresu szkoleń. Moje doświadczenie obejmuje takie pola jak finanse, ekonomia, media, marketing, zbrojenia. Prowadzę również korepetycje przygotowujące do egzaminów czy po prostu pomagam zwiększyć zakres wiedzy z języka angielskiego. Zapraszam wszystkich Państwa, jeżeli chcą mieć Państwo zajęcia z profesjonalnym lektorem języka angielskiego.
1007 GosiaP0608 angielski
Dzień dobry, Język angielski to moja pasja, dlatego z pełnym zaangażowaniem chciałabym udzielać lekcji. Gwarantuję różnorodność zadań, zaangażowanie,punktualność i miłą, przyjazną atmosferę:) Zapraszam!
1008 usmiechnij.sie angielski, hiszpański
Dzień dobry, mam na imię Agnieszka i już od wielu lat pracuję z językiem - głównie tłumaczę (pisemnie i ustnie), ale udzielam także korepetycji. Moje wykształcenie obejmuje obie te specjalności - zarówno przekładoznawczą, jak i glottodydaktyczną. W czasie studiów nauczyłam się, jak dobrze uczyć języka - tak, żeby nie nudzić, i żeby zdobyta przez ucznia wiedza przydała mu się w przyszłości. Poznałam również alternatywne metody nauczania języków obcych. Ponadto oferuję elastyczność jeśli chodzi o godziny pracy, miłą atmosferę zajęć i dopasowanie ich do potrzeb ucznia.
1009 EarlyBird angielski
Dzień dobry. Jestem lektorem języka angielskiego od 19 lat oraz nauczycielem w liceum i gimnazjum. Przez ten czas zdobyłem duże doświadczenie ucząc na różnych poziomach i kursach, zarówno specjalistycznych, jak i ogólnych. Jestem osobą entuzjastyczną, gotową do ciężkiej pracy i wymagającą wiele od swoich \"podopiecznych\", potrafiącą zmotywować i dodać wiary we własne umiejętności Nie obce mi jest nauczanie w firmach i instytucjach oraz pod kątem konkretnych egzaminów. Dziękuję.
1010 alicjacer123 angielski
Dzięki mojemu ponad 6-letniemu doświadczeniu jako nauczyciel i korepetytor zdobytemu w pracy w Polsce i za granicą potrafię skutecznie uczyć języka angielskiego uczniów w różnych grupach wiekowych na wszystkich poziomach zaawansowania. Praca z osobami o odmiennych potrzebach edukacyjnych nauczyła mnie sprawnego tworzenia planu pracy oraz wyboru odpowiedniej metody nauczania poprawiającej wyniki słuchaczy. Opracowywanie założeń metodycznych oraz ich sprawna realizacja stały się dla mnie na przełomie lat kluczowym czynnikiem przesądzającym o powodzeniu kursu. Łatwość w skutecznym komunikowaniu się oraz umiejętność adaptacji były niezbędne w pracy w międzynarodowym środowisku edukacyjnym. Moim celem jest stworzenie dynamicznego i interesującego środowiska edukacyjnego w którym każdy uczestnik szkolenia językowego będzie mógł rozwijać swoje umiejętności.