korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- miasto: Warszawa
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie mazowieckim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w województwie mazowieckim


Przejdź do:
  Znaleziono 1872 lektorów.
język angielski Warszawa
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1001 Charles angielski
Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Umiejętności w Kielcach w zakresie filologii angielskiej. W czasie moich studiów i pracy w szkołach publicznych i prywatnych zdobyłem zarówno solidne podstawy teoretyczne z zakresu metodyki nauczania j. angielskiego i wychowania fizycznego dwujęzycznie, pedagogiki, psychologii jak również nabyłem umiejętności w zakresie efektywnej pracy z uczniem, organizacji akademii, konkursów, wycieczek szkolnych, kierowania pracą organizacji uczniowskich oraz budowania dobrych relacji z uczniami opartych na przestrzeganiu przyjętych zasad, szacunku i zaufaniu. Aktywnie uczestniczę w konferencjach poświęconych metodom nauczania języka angielskiego i pracy nauczyciela, gdyż zależy mi bardzo na zdobywaniu nowej wiedzy i doskonaleniu mojego warsztatu pracy. Jestem osobą łatwo nawiązującą kontakt z ludźmi, przyjazną, kulturalną. Chciałbym podjąć pracę w charakterze nauczyciela języka angielskiego, gdyż jest to zgodne z moimi zainteresowaniami i wykształceniem. Myślę, że wykonując ten właśnie zawód będę mógł się realizować i rozwijać zawodowo.
1002 anya1988 angielski
Jestem absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Ciechanowie ukończonego Dyplomem Licencjata Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie rozpoczynam tłumaczenia specjalistyczne na Uniwersytecie Warszawskim. Od lat moją pasją jest język angielski a także przekazywanie wiedzy innym. Metodyka oraz język angielski stały się moimi głównymi zainteresowaniami. Na drugim roku studiów dostałam ofertę praktyk za granicą w ramach programu Asystentura Comeniusa i spędziłam 7 miesięcy w Hiszpanii gdzie uczyłam języka angielskiego. Poza tym już w liceum prowadziłam korepetycje z języka angielskiego i pomagałam kolegom i koleżankom. Na pierwszym roku studiów rozpoczęłam prace w Szkole Językowej a obecnie jestem nauczycielem języka angielskiego w Szkole Podstawowej oraz lektorem.
1003 dagmara_or angielski, francuski
Jestem absolwentką anglistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Mam 7 letnie doświadczenie w nauczaniu j. angielskiego na każdym poziomie zaawansowania, zarówno dzieci jak i dorosłych. Organizuję własne materiały a także ściśle określony, dopasowany do indywidualnych potrzeb ucznia program. Moje lekcje są pełne kreatywnych i ciekawych pomysłów, dlatego nauka ze mną to zarówno zabawa jak i konstruktywna praca :) Serdecznie zapraszam do współpracy nie tylko pasjonatów tego języka, ale także bardziej opornych. :)
1004 malgosia27 angielski, włoski
Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Łódzkim oraz absolwentką filologii włoskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie pracuję w Liceum Ogólnokształcącym oraz Technikum Budowlanym w Warszawie. Swą przyszłość zawodową chciałabym nadal wiązać z nauczaniem języka angielskiego i włoskiego. Jestem osobą ambitną, odpowiedzialną, lubię stawiać czoła nowym wyzwaniom i chętnie pracuję w zespole. Ponadto posługuję się płynnie językiem angielskim oraz włoskim.
1005 lydiadeetz angielski
Jestem absolwentką filologii angielskiej UW i mam czteroletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Oferuję zarówno przygotowanie do egzaminów, konwersacje (również dla dorosłych), pomoc w nadrabianu szkolnych zaległości, naukę od podstaw lub jej kontynuację.
1006 Karolla89 angielski
Jestem absolwentką filologii angielskiej w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. We lipcu 2014 roku obroniłam tytuł magistra. Doświadczenie zawodowe zdobyłam, już na studiach odbywając praktyki pedagogiczne w różnych placówkach edukacyjnych.Ponadto, pracowałam jako nauczycielka j. angielskiego w państwowej szkole podstawowej, gimnazjum oraz w przedszkolu językowym i prywatnej szkole językowej Early Stage w Warszawie. Co więcej od 2013 roku współpracuję z firmą szkoleniową Future Centre Training Corporation i prowadzę wiele kursów In-Company, głównie z zakresu języka ogólnego i biznesowego, jak również jestem metodykiem w tej firmie.
1007 lektorang angielski
Jestem absolwentką filologii angielskiej ze specjalizacją nauczycielską, obecnie poszerzam swoją wiedzę i kwalifikację podczas studiów magisterskich w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Pracuję w przedszkolu językowym gdzie każdego dnia komunikuję się tylko w języku angielskim. Nie wymagam zakupu żadnych podręczników, wszystkie materiały przygotowuję sama w zależności od indywidualnych potrzeb uczniów.
1008 monakols angielski
Jestem absolwentką filologii angielskiej, posiadam certyfikat CAE uzyskany w 2001 roku. Od 1999 roku zajmuję się nauczaniem języka angielskiego. Zaczynałam od udzielania korepetycji uczniom szkół podstawowych. Następnie obszar moich działań rozszerzył się o kursy konwersacyjne dla dorosłych, aby z biegiem czasu zyskać zaufanie pracodawców- właścicieli szkół językowych, w których pracuję od 2004 roku. Od 2006 roku regularnie prowadzę kursy \'na zamówienie\' w firmach, o profilu zarówno ogólnym jak i biznesowym, na różnych poziomach zaawansowania. Lista firm i instytucji oraz rekomendacje dostępne na życzenie Klienta.
1009 anita167 angielski
Jestem absolwentką filologii angielskiej, posiadam duże doświadczenie w nauczaniu osób na różnych poziomach zaawansowania dzięki pracy jako nauczyciel języka angielskiego w szkołach publicznych jak i w prywatnych szkołach językowych. Oferuję naukę solidnie i bezstresowo, przygotowuję do sprawdzianów, egzaminów (gimnazjalny, matura, sprawdzian z języka angielskiego po szóstej klasie). Zajęcia dostosowane do potrzeb i oczekiwań ucznia - zapewniam własne materiały, ćwiczenia, gry, w miłej atmosferze. Na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Lekcje u nauczyciela lub z dojazdem na terenie Ochoty/Centrum. Serdecznie zapraszam. :)
1010 marta.skoneczna angielski
Jestem absolwentką Instytutu Lingwistyki Stosowanej na UW (2005) i lektorką jednej z warszawskich szkół językowych. Mam bogate doświadczenie w prowadzeniu zajęć indywidualnych i grupowych, posiadam referencje. Nauczanie to nie tylko moja praca, lecz także pasja. Cenię sobie kontakt z ludźmi. Dużą satysfakcję sprawia mi przekazywanie im wiedzy, a także uczenie się od nich. Zapraszam do współpracy :)