korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- miasto: Warszawa
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie mazowieckim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w województwie mazowieckim


Przejdź do:
  Znaleziono 1786 lektorów.
język angielski Warszawa
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1001 Yaseen angielski
Jestem bardzo spokojnym i cierpliwym nauczycielem. Według opinii uczniów zajęcia prowadzę w sposób interesujący prowadząc rozmowy na różne tematy. Potrafię przełamać barierę strachu przed wypowiedzią.
1002 jooanna angielski
Jestem całkowita pasjatka psychologii pozytywnej i jej metod nauczania. Nieodzowne wiec w moim kształceniu jest zawarcie konstruktywnego reagowania na studenta, nastawienie na wzrost i rozwój kompetencji oraz uzywanie języka pobudzajacegorozwoj.
1003 22dina angielski
Jestem ciepliwą, \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"dobrą\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" , miłą osobą, nad rywalizację przedkłądam współpracę. Mam opinię osoby rzetelnej, pracowitej i starannej. Mam zdolności plastyczne , lubię rozmawiać i słuchać innych.
1004 Paulix87 angielski
Jestem ciepłą i uśmiechniętą osobą. Pracowałam z dziećmi i dorosłymi. Z dziećmi zawsze miałam dobry kontakt, a z dorosłymi również rozumiem się doskonale. Jako lektor jestem bardzo zorganizowana i staram się nieustannie zaskakiwać moich "podopiecznych" coraz to nowymi metodami nauczania i staram się ich przez to motywować i stawiać coraz to nowsze cele w nauce języka angielskiego. U mnie na lekcjach nie ma nudy na pewno! Jest dobra zabawa i atmosfera dzieki ktorej nie ma blokady językowej i spięcia podczas nauki. Zarówno dzieci jak i dorośli chętnie uczą się języka angielskiego ze mną u boku:) Zapraszam!
1005 agatakosowska26 angielski
jestem cierpliwa, co szczególnie przydaje się przy młodzieży wieku gimnazjalnego kreatywna i pomysłowa (dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym) staram się ciągle pogłębiać swoją wiedzę z zakresu języka angielskiego konsekwentna co przydaje się przy respektowaniu wymagań wobec uczniów i podopiecznych staram się zawsze być przygotowana do zajęć i by były one tak urozmaicone by nikt się nie nudził i jednocześnie zapamiętał i nauczył się jak najwięcej lubię wyzwania osiągnięciem dla mnie jest pogodzenie studiów z pracą z uczniami która daje mi radość i satysfakcję.
1006 MichalCelinski angielski
Jestem cierpliwą i rzetelną osobą. Duży nacisk kładę na systematyczność i utrwalanie wiedzy za pomocą powtórzeń. Staram sie wywiązywać ze swoich obowiązków najlepiej jak potrafię. Wiele wymagam od siebie i jestem otwarty na współpracę. Od 2016 działam w ramach start-up. (umowa z Fundacją Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUP”).
1007 P_a_u_l_a angielski, rosyjski
Jestem cierpliwym nauczycielem oraz wymagającym - od siebie, jak również od uczniów. Dostrzegam różnice w poziomie opanowania wiedzy przez uczniów, dlatego wymyślam dodatkowe prace domowe lub zachęcające (np. na piątkę czy szóstkę). Motywuję pozytywnie swoich uczniów i widzę, że daje to skuteczniejsze efekty niż postawienie jedynki. Urozmaicam pracę na lekcjach, by była ciekawa i przystępna dla dzieci. Lubię się uśmiechać :-)
1008 kalamewa angielski
Jestem cierpliwym nauczycielem, do każdego ucznia podchodzę bardzo indywidualnie, ponieważ każdy z nich jest zupełnie inny, nie mówię tylko o poziomie danego języka ale o charakterze danej osoby. Poza tym, jestem osobą otwartą, serdeczna i pozytywnie nastawioną do życia co myślę cenione jest wśród moich obecnych jak i byłych uczniów. Praca nauczyciela daje mi dużo satysfakcji, to jeden z niewielu zawodów kiedy feedback jest zazwyczaj natychmiastowy. Mówię o serdecznych słowach uczniów którzy chcą się uczyć i chwalą nas za fajnie przeprowadzoną lekcje. Poza tym, widok postępów daje ogromną radość.
1009 Flower-Power angielski
Jestem człowiekiem ekspresyjnym i ciekawym świata, lubiącym człowieka i wyzwania, odkrywanie nowych miejsc i innych ludzi, a temu służy też język:) Zależy mi na tym, aby miał on żywotny i żywiołowy charakter, by mógł być wykorzystywany w praktyce przez młodszych i starszych. Dlatego do nauki chętnie wykorzystuję piosenki, gry i zabawy. Dużo powtarzamy, bo inaczej nauka idzie w las;) Sama też się nieustannie uczę języków obcych, by pobudzać szare komórki, a przy okazji czerpać z tego dużo przyjemności!
1010 ciachosi angielski
Jestem człowiekiem kreatywnym i ambitnym. Łatwo nawiązuję kontakt z drugim człowiekiem. Nie korzystam wyłącznie z materiałów opartych o program nauczania, ale także wykorzystuję masę pomysłów i rozwiązań tak, aby uczeń spędził czas przyjemnie i efektywnie. Jestem zaznajomiony z dużą ilością różnych rodzajów prowadzenia lekcji nie tylko w teorii, ale również w praktyce.