korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- miasto: Warszawa
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie mazowieckim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w województwie mazowieckim


Przejdź do:
  Znaleziono 2166 lektorów.
język angielski Warszawa
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1001 anglista.julia angielski
Do tej pory poświęcałam się nauczaniu dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 16 lat. Chciałabym rozpocząć pracę jako lektor lub nauczyciel. Mam doświadczenie w pracy z młodzieżą trudną: ADHD, zespół aspergera, zaburzony proces lateralizacji mózgu. Na studiach staram się wybierać zajęcia dotyczące nauki dzieci i młodzieży. Poza nauczniem interesuję się pracą z korpusami językowymi. Jest to również zakres, z którygo piszę pracę magisterską. Angielski w mowie płynny z akcentem brytyjskim.
1002 lektor.lubartow angielski
Do ubiegania się o pracę nauczyciela języka angielskiego skłoniła mnie szansa wykorzystania posiadanej wiedzy oraz zdobycie nowych umiejętności. Jestem odpowiedzialna i samodzielna, łatwo nawiązuję kontakty oraz potrafię pracować w zespole. Dodatkowymi moimi atutami jest dyspozycyjność oraz zdolności organizacyjne. Szybko się uczę i chętnie podejmuję nowe wyzwania, biegle wykorzystuję komputer w pracy. Moim najwiekszym marzeniem, które się spełniło, były wakacje w Stanach Zjednoczonych. To był czas kiedy mogłam sprawdzić swoje umiejętności językowe za granicą oraz udowodnić, że warto walczyć o swoje marzenia.
1003 LingTutor angielski
Dodatkowe doświadczenia zawodowe: • Twórca i współtwórca zasobów edukacyjnych oraz programów szkoleniowych dla nauczycieli • Koordynator projektów związanych z edukacją • Trener prowadzący zajęcia dla nauczycieli oraz prezentacje edukacyjne • Tłumacz symultaniczny/konsekutywny/pisemny Z poczuciem humoru (albo tak mi się wydaje :-) )
1004 switza angielski
DODATKOWE DOŚWIADCZENIE: od roku 1996 do dziś Planowanie, organizacja, koordynacja i realizacja eventów, szkoleń, warsztatów, festiwali oraz koncertów. Obsługa konferansjerska i producencka eventów, koncertów i festiwali. Działalność artystyczna w kraju i za granicą. Udział w festiwalach, koncertach, programach telewizyjnych (m.in. TVP1, TVP2) i radiowych (m.in. PR Trójka, PR1, PR Euro). DODATKOWE UMIEJĘTNOŚCI: Umiejętności, predyspozycje, a także doświadczenie w zakresie planowania, organizacji oraz koordynacji wydarzeń i projektów szkoleniowych oraz kulturalnych. (Organizacja szkoleń, warsztatów, festiwali, koncertów, spotkań – wykaz na życzenie.) Biegła znajomość obsługi komputera, umiejętność pracy w środowiskach DOS, Linux oraz Windows 98/ME/2000/XP/Vista (Pakiety: Office, Corel, Adobe, Macromedia, Open Office) Doświadczenie w zakresie tłumaczenia pisemnego oraz ustnego z języka angielskiego na polski oraz z polskiego na angielski. UMIEJĘTNOŚCI DODATKOWE: Znajomość problemów związanych z techniczną obsługą oraz administracją systemów informatycznych i multimedialnych oraz ich zastosowaniem w marketingu, a także w dydaktyce. INNE KWALIFIKACJE: Udział w warsztatach psychoedukacyjnych, konferencjach naukowych i szkoleniowych. Prawo jazdy kat. B. CHARAKTERYSTYKA OSOBOWA: kreatywność, dyspozycyjność, mobilność, obowiązkowość, zdecydowanie w działaniu i konstruktywne podejmowanie decyzji, łatwość nawią-zywania kontaktów oraz umiejętność pracy w zespole, szybkie adaptowanie się do nowych warunków pracy i otoczenia, umiejętność sprawowania nadzoru nad racjonalną organizacją pracy. ZAINTERESOWANIA: etnomuzykologia, etnografia, kulturoznawstwo, informatyka, żeglarstwo.
1005 youwilltalk angielski
Dopasowuję tempo pracy do możliwości kursanta. Potrafię również zmotywować do wytężonej pracy. Cierpliwie ale konsekwentnie prowadzę do celu. Moi kursanci skutecznie zdawali matury, zdobywają pewność i swobodę w używaniu języka angielskiego.
1006 excellentenglish angielski
Doskonały dynamiczny doświadczony lektor; angielski to moja życiowa pasja, którą od lat zarażam moich uczniów. Moje atuty to gruntowne wykształcenie, wieloletnie doświadczenie na wszystkich poziomach i we wszystkich grupach wiekowych, niezwykle praktyczna znajomość języka i związanej z nim kultury, magnetyczna osobowość, zaangażowanie, entuzjazm i ogromne poczucie humoru. Tysiące uczniów nie mogło się mylić :)
1007 megavon29 angielski
Doswiadczenie w pracy w srodowisku wojskowym jako metodyk i koordynator kursow w NATO School w Oberammeragau, Niemcy. Doswiadczenie w nadzorze metodycznym, monitorowaniu wykladowcow. Organizacja szkolen metodycznych.
1008 kgkasiakg angielski
Doswiadczona dwujezyczna korepetytorka zaprasza do wspolpracy. Pelen profesjonalizm I satysfakcja gwarantowana, doskonala znajomosc jezyka biznesowego. Poziom native. Pozytywne nastawienie I usmiech na twarzy.
1009 AmKarina angielski
Doświadczenie w kierowaniu zespołem, zarządzaniu projektami - na stanowisku wicedyrektora (5 lat) Wysokie kompetencje interpersonalne oraz z zakresu pracy z grupą, treningu grupowego a także pracy indywidualnej Komunikatywność, autentyczność, umiejętność organizowania warsztatu pracy, otwartość, umiejętności diagnostyczne i terapeutyczne, cierpliwość, poczucie humoru Prawo jazdy
1010 annabranicka angielski
Doświadczenie w prowadzeniu kursów ESP w różnych dziedzinach. Jestem egzaminatorem MON. Prowadzę kursy z j.angielskiego wg STANAG 6001.