korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- miasto: Warszawa
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie mazowieckim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w województwie mazowieckim


Przejdź do:
  Znaleziono 2220 lektorów.
język angielski Warszawa
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1001 kjasmine angielski
Cechy: otwartość elastyczność uczciwość wysokie wymagania względem siebie i innych (oczywiście także uczniów) punktualność dokładność wesołe usposobienie bezkonfliktowość Osiągnięcia: praca w projekcie z Unii Europejskiej w placówce oświatowej prowadzenie kursów metodą Callana nauczanie dzieci w wieku przedszkolnym 2-letnia praca w jednym miejscu-zadowolenie pracodawcy,pochwały klientów za prowadzone zajęcia
1002 ester123 angielski
Cenię sobie dobrą komunikację z uczniami. Lubię przekazywać wiedzę o krajach anglojęzycznych, szczególnie tych, w których byłam, które poznałam i polubiłam, nie tylko w zakresie języka, ale również kultury. Chętnie urozmaicam zajęcia, odpowiadam na pytania, ale równocześnie pilnuję odrabiania pracy domowej :) Wszystko po to, żeby uczeń mógł jak najlepiej skorzystać z zajęć.
1003 DOROTASOS angielski
CERTYFIKAT 1.METODY PRACY Z 6 LATKAMI PODCZAS LEKCJI J.ANG W DUZYCH KLASACH 2.ZASADY TESTOWANIA DZIECI MLODSZYCH TEORIA I PRAKTYKA 3.PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU JEZYKOWEGO W STARSZYCH KLASACH SZKOLY PODSTAWOWEJ CERTYFIKATY 1.MAKING THE RIGHT NOISE.DISCIPLINE IN A PRIMARY CLASSROOM.SZKOLA PODSTAWOWA 2.GETTING THE RIGHT WRITING RIGHT.GIMNAZJUM 3.TESTING TIMES:; COPING WITH EXAM STRESS SZKOLY PONADGIMNAZJALNE 4.WIDEN YOUR CAREER PATHS WITH ENGLISH FOR PRROFESSIONALS J.ANGIELSKI ZAWODOWY ICT w Nauczaniu Języków Obcych
1004 english.teacher2011 angielski
Charakteryzuje mnie profesjonalne podejście do każdego kontraktu -kreatywność -otwartość na ludzi i nowe wyzwania -cierpliwość -indywidualne podejście do potrzeb językowych każdego klienta/grupy
1005 MartynaS angielski
Chcesz nauczyć się angielskiego? Potrzebujesz szybkiej powtórki? Zależy Ci, na poszerzeniu już zdobytej wiedzy i umiejętności? Jestem studentką 5 roku Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim i lektorką w szkole językowej, mam też certyfikaty FCE i CAE. Jeżeli zależy Ci na skutecznym opanowaniu języka, powtórce materiału, przygotowaniu do egzaminu (matura, Business English, FCE i wiele innych) - zadzwoń. Gwarantuję, że z moim doświadczeniem i zapałem do nauki, na pewno uda mi się pomóc w Twojej nauce.
1006 ja.anglia angielski
Chciał(a)byś poprawić swój angielski? Mogę Ci w tym pomóc. Jestem młodą nauczycielką języka angielskiego z doskonałym przygotowaniem metodycznym. W zakres moich kompetencji obejmuje zarówno nauka od podstaw i nauka dzieci oraz przygotowywanie do egzaminów. Preferuję wszelkiego rodzaju metody nauczania, które dostosowuję do klienta. Prowadzę zajęcia indywidualne lub w małych do 4-osób grupach. Oferuję również dojazd do klienta(ki) po uprzednim ustaleniu, ale tylko w 1 strefie biletowej Warszawy. :) Wszystkie warunki mogą podlegać negocjacji. Napisz! Odpowiadam na wszystkie maile! Zapraszam!
1007 MonikaK angielski
Chciałabym pracować na stanowisku nauczyciela bądź też lektora języka angielskiego, gdyż chciałabym w pełni korzystać z wiedzy i umiejętności, które zdobyłam podczas studiów oraz podczas trzyletniego nauczania w szkołach państwowych. We wrześniu planuję obronić pracę dyplomową z dziedziny psycholingwistyki. Po zdobyciu tytułu licencjata rozpoczęłam pracę w gimnazjum, międzyczasie pracowałam również z dziećmi w szkole podstawowej, z którymi mam bardzo dobry kontakt. Cenię pracę w zgranym zespole, potrafię dostosować się do warunków panujących w danym środowisku i dobrze radzę sobie w sytuacjach stresujących. Lubię podejmować nowe wyzwania, często sama inicjowałam nowe przedsięwzięcia typu autoedukacja, dodatkowe lekcje z zakresu jak się uczyć skutecznie. Obecnie poszukuję pracy, która umożliwiłaby mi dalszy samorozwój oraz pozwoliłaby nauczać zgodnie z psycholingwistyczymi paradygmatami przy użyciu kreatywnych metod nauczania oraz niektórych założeń Programowania Neurolingwistycznego, znajdującego się w dziedzinie moich zainteresowań.
1008 Joannna angielski
Chętnie umówię się na osobiste spotkanie z pracownikiem szkoły językowej.
1009 Justineb90 angielski
Ciągle podnoszę swoje kwalifikacje regularnie biorąc udział w szkoleniach dla nauczycieli. Ważną pozycję w moim przygotowaniu zawodowym stanowią liczne kursy i wyjazdy zagraniczne, które pozwoliły mi poznać \\\\\\\'\\\\\\\'żywy\\\\\\\'\\\\\\\' język i kulturę. Podejmuję się ciągle nowych wyzwań stale wzbogacam swój warsztat pracy. Moje zajęcia charakteryzuje troska o indywidualny dobór poziomu, tempa, tematyki i sposób ich prowadzenia ściśle według możliwości, potrzeb i zainteresowań słuchacza. Podczas lekcji stwarzam miłą, profesjonalną i bezstresową atmosferę, sprzyjającą przełamywaniu bariery językowej. W nauczaniu chętnie stosuję nie tylko tradycyjne podręczniki, ale także nagrania audio, filmy, multimedia oraz gry językowe. Praca z autentycznymi materiałami wprowadza urozmaicenie i elementy kultury. Zapraszam do współpracy zarówno firmy, instytucje i szkoły językowe jak również osoby indywidualne.
1010 CrissyMarie angielski
Co wyróżnia mnie jako lektora? Rzetelność, punktualność i odpowiedzialność to standard w tym zawodzie. Uważam że aby skutecznie uczyć, potrzeba czegoś więcej. Nie lubię rutyny, dlatego do każdego ucznia i każdej lekcji pochodzę w sposób indywidualny. Ukończenie szkoły w Stanach Zjednoczonych pozwoliło mi nabyć inny pogląd na style i techniki nauczania. Mam stały kontakt z językiem nie tylko poprzez prowadzenie lekcji, ale również dzięki używaniu go w życiu codziennym (mój mąż jest native speaker’em) oraz częstym wyjazdom do krajów anglojęzycznych. Wiedzę merytoryczną i metodyczną uzupełniam informacjami kulturowymi.